Skip to Content

For those who make it happen

Historia marki PATTEX

Pattex

Pattex jest niezawodnym partnerem, który umożliwia użytkownikom wzniesienie się na wyższy poziom umiejętności dzięki silnemu wsparciu poprzez inteligentne rozwiązania w zakresie łączenia i łatwe wskazówki.

Produkty Pattex są dostępne w ponad 50 krajach - pod wieloma siostrzanymi markami w zależności od regionu, które różnią się jedynie nazwą i wzornictwem, ale nie technologią czy logo. Na przykład w meksyku produkty są nazywane "Resistol", a w Kanadzie konsumenci znają je jako "lePage". W Niemczech siła klejenia marki Pattex stała się uogólniona w ciągu ostatnich kilku dekad. Jeśli ktoś lub coś "klei się jak klej", Niemcy mówią, że "klei się jak Pattex".

PROFESsIONAL

Od 1956 roku Pattex jest profesjonalną i potężną siłą klejenia dla rzemieślników i firm budowlanych. Pattex zapewnia najmocniejszy asortyment do wszystkih prac związanych z mocowaniem, klejeniem i naprawą - zawsze zapewniając właściwe rozwiązanie - gwarantuje profesjonalne rezultaty. 

CONSUMeR

Pattex należy o gamy najmocniejszych klejów o prostym i praktycznym zastosowaniu we wszystkich domowych pracach związanych z klejeniem, montażem i naprawami dzięki produktom najwyższej jakośći. 

O FIRMIE

MISJA

Naszą misją jest wzmacniać i inspirować wykonawców oraz majsterkowiczów, we wszechstronny sposób, aby uwolnić ich pełny potencjał.

 

WARTOŚĆI

Zaradność
Kierujemy się głębokim zrozumieniem potrzeb naszych użytokwników i wspieramy ich, inspirujemy i prowadzimy. Wszystko czego mogą potrzebować podczas podróży, jest łatwo dostępne (intuitive & plug + play interfaces - no barriers to access or time constraints) i "na wyciągnięcie ręki" - bez względu na ich poziom umiejętności lub potrzeby. A jeśli nie mamy jeszcze rozwiązania, znajdziemy je.

Mentalność mistrza
Jesteśmy przekonani, że mentalność mistrza może uwolnić nieoczekiwane moce i możliwości, dlatego wspieramy i zachęcamy naszych obecnych i przyszłych mistrzów.

 

OBIETNICA

Chcemy sprawiać aby nasi użytkownicy poczuli się pewni własnych zdolności i umiejętności, a tym samym przygotowali się do przejścia na wyższy poziom, zainspirowania się i podjęcia nowych ambitnych projektów z lepszymi wynikami w najbardziej efektywny sposób.

 

Firma

Henkel działa na całym świecie z dobrze wyważonym i zdywersyfikowanym portfolio. Dzięki silnym markom, innowacyjom i technologiom firma zajmuje czołowe pozycje dzięki swoim trzem jednostkom biznesowym w branży przemysłwej i konsumenckiej.

Henkel Adhesive Technologies jest globalnym liderem na rynku klejów we wszystkich segmentach przemysłu międzynarodowego. Henkel Consumer Brands zajmuje wiodącą pozycję w kategorii kosmetyków do włosów oraz środków piorących i czystości na wielu rynkach na całym świecie.

Założona w 1876 roku firma Henkel od ponad 140 lat odnosi sukcesy. W 2021 roku Henkel odnotował sprzedaż przekraczającą  20 miliardów euro. Firma zatrudnia 53 000 osób na całym świecie - to pełen pasji i zróżnicowany zespół, zjednoczony silną kulturą firmy, wspólnym celem i wspólnymi wartościami. Jako uznany lider zrównoważonego rozwoju Henkel zajmuje czołowe pozycje w wielu międzynarodowych indeksach i rankingach. Akcje uprzywilejowane firmy Henkel wchodzą w skład niemieckiego indeksu giełdowego DAX.

Więcej informacji na temat firmy Henkel można znaleźć na stronie www.henkel.pl.

Więcej informacji na temat Adhesive Technologies można znaleźć na stronie: Adhesive Technologies (henkel.pl)

Mogą Cię również zainteresować