For those who make it happen

Historia marki PATTEX

Pattex

Pattex jest niezawodnym partnerem, który umożliwia użytkownikom wzniesienie się na wyższy poziom umiejętności dzięki silnemu wsparciu poprzez inteligentne rozwiązania w zakresie łączenia i łatwe wskazówki.

Produkty Pattex są dostępne w ponad 50 krajach - pod wieloma siostrzanymi markami w zależności od regionu, które różnią się jedynie nazwą i wzornictwem, ale nie technologią czy logo. Na przykład w meksyku produkty są nazywane "Resistol", a w Kanadzie konsumenci znają je jako "lePage". W Niemczech siła klejenia marki Pattex stała się uogólniona w ciągu ostatnich kilku dekad. Jeśli ktoś lub coś "klei się jak klej", Niemcy mówią, że "klei się jak Pattex".

PROFESsIONAL

Od 1956 roku Pattex jest profesjonalną i potężną siłą klejenia dla rzemieślników i firm budowlanych. Pattex zapewnia najmocniejszy asortyment do wszystkih prac związanych z mocowaniem, klejeniem i naprawą - zawsze zapewniając właściwe rozwiązanie - gwarantuje profesjonalne rezultaty. 

CONSUMeR

Pattex należy o gamy najmocniejszych klejów o prostym i praktycznym zastosowaniu we wszystkich domowych pracach związanych z klejeniem, montażem i naprawami dzięki produktom najwyższej jakośći. 

O FIRMIE

MISJA

Naszą misją jest wzmacniać i inspirować wykonawców oraz majsterkowiczów, we wszechstronny sposób, aby uwolnić ich pełny potencjał.

 

WARTOŚĆI

Zaradność
Kierujemy się głębokim zrozumieniem potrzeb naszych użytokwników i wspieramy ich, inspirujemy i prowadzimy. Wszystko czego mogą potrzebować podczas podróży, jest łatwo dostępne (intuitive & plug + play interfaces - no barriers to access or time constraints) i "na wyciągnięcie ręki" - bez względu na ich poziom umiejętności lub potrzeby. A jeśli nie mamy jeszcze rozwiązania, znajdziemy je.

Mentalność mistrza
Jesteśmy przekonani, że mentalność mistrza może uwolnić nieoczekiwane moce i możliwości, dlatego wspieramy i zachęcamy naszych obecnych i przyszłych mistrzów.

 

OBIETNICA

Chcemy sprawiać aby nasi użytkownicy poczuli się pewni własnych zdolności i umiejętności, a tym samym przygotowali się do przejścia na wyższy poziom, zainspirowania się i podjęcia nowych ambitnych projektów z lepszymi wynikami w najbardziej efektywny sposób.

 

Firma

Henkel działa na całym świecie z dobrze wyważonym i zdywersyfikowanym portfolio. Dzięki silnym markom, innowacyjom i technologiom firma zajmuje czołowe pozycje dzięki swoim trzem jednostkom biznesowym w branży przemysłwej i konsumenckiej.

Henkel Adhesive Technologies jest globalnym liderem na rynku klejów we wszystkich segmentach przemysłu międzynarodowego. Henkel Consumer Brands zajmuje wiodącą pozycję w kategorii kosmetyków do włosów oraz środków piorących i czystości na wielu rynkach na całym świecie.

Założona w 1876 roku firma Henkel od ponad 140 lat odnosi sukcesy. W 2021 roku Henkel odnotował sprzedaż przekraczającą  20 miliardów euro. Firma zatrudnia 53 000 osób na całym świecie - to pełen pasji i zróżnicowany zespół, zjednoczony silną kulturą firmy, wspólnym celem i wspólnymi wartościami. Jako uznany lider zrównoważonego rozwoju Henkel zajmuje czołowe pozycje w wielu międzynarodowych indeksach i rankingach. Akcje uprzywilejowane firmy Henkel wchodzą w skład niemieckiego indeksu giełdowego DAX.

Więcej informacji na temat firmy Henkel można znaleźć na stronie www.henkel.pl.

Więcej informacji na temat Adhesive Technologies można znaleźć na stronie: Adhesive Technologies (henkel.pl)

Mogą Cię również zainteresować